close

Top sellers

Informacja

Sposoby wysyłki, formy transportu

Zasady wysyłki zamówionego towaru:Po dokonaniu zakupów w naszej hurtowni otrzymacie Państwo mailem fakturę Pro formę, na podstawie której należy dokonać wpłaty na konto. Będą tam wszystkie potrzebne dane  takie jak numer konta, adres...Jako tytuł przelewu proszę podać numer faktury Pro formy.


Termin, koszty oraz forma wysyłki (dotyczy wyłącznie przesyłek realizowanych na terenie Polski).

  1. W sytuacji gdy zamawiany przez Państwa asortyment występuje na stanie magazynowym wówczas wysyłka nastąpi do 2 dni roboczych. W przypadku towarów spoza bieżącej oferty czas realizacji zamówienia wynosi do 15 dni roboczych. O terminie wysyłki za każdym razem zostaniecie Państwo poinformowani drogą elektroniczną bądź telefonicznie.

  2. Koszty wysyłki:

    • do kwoty 999,99 zł netto koszty przesyłki w wysokości 13,00 zł netto pokrywa Odbiorca. Koszt ten będzie zawsze doliczony do faktury. Koszt wysyłki jest stały i obowiązuje na terenie całego kraju,

    • powyżej kwoty 1 000,00 zł netto koszty przesyłki pokrywa Dostawca.

  3. Forma wysyłki:

wysyłka firmą kurierską.
(Termin dostawy deklarowany przez firmę kurierską na przesyłki niepaletowe wynosi 24 godziny, na przesyłki paletowe 48 godzin)REKLAMACJE


Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu będą rozpatrywane tylko w momencie odbioru towaru w obecności przedstawiciela firmy kurierskiej. Warunkiem przyjęcia tego typu reklamacji będzie spisanie wraz z kurierem protokołu reklamacyjnego i dostarczenie go mailem do siedziby Majdan Zabawek Beata Rzeźnik, najpóźniej do godziny 16:00 następnego dnia roboczego. Pozostałe reklamacje wynikające z niezgodności otrzymanej przesyłki z zamówieniem w tym reklamacja ilościowa muszą być zgłoszone do firmy Majdan Zabawek Beata Rzeźnik, także w formie pisemnej mailem najpóźniej do godziny 16:00 następnego dnia roboczego.