close

Top sellers

Informacja

Sposoby wysyłki, formy transportu

Zasady wysyłki zamówionego towaru:Po dokonaniu zakupów w naszej hurtowni otrzymacie Państwo od nas mailem fakturę Pro formę, na podstawie której należy dokonać wpłaty na nasze konto. Oto dane do przelewu:

Bank Zachodni WBK S. A.
33 1090 2688 0000 0001 1412 7213
Beata Rzeźnik - Majdan Zabawek
37-534 Adamówka , Majdan Sieniawski 378Jako tytuł przelewu proszę podać numer faktury Pro formy.


Termin, koszty oraz forma wysyłki (dotyczy wyłącznie przesyłek realizowanych na terenie Polski).

  1. W sytuacji gdy zamawiany przez Państwa asortyment występuje na stanie magazynowym wówczas wysyłka nastąpi do 2 dni roboczych. W przypadku towarów spoza bieżącej oferty czas realizacji zamówienia wynosi do 15 dni roboczych. O terminie wysyłki za każdym razem zostaniecie Państwo poinformowani drogą elektroniczną bądź telefonicznie.

  2. Koszty wysyłki:

    • do kwoty 999,99 zł netto koszty przesyłki w wysokości 15,00 zł netto pokrywa Odbiorca. Koszt ten będzie zawsze doliczony do faktury. Koszt wysyłki jest stały i obowiązuje na terenie całego kraju,

    • powyżej kwoty 1 000,00 zł netto koszty przesyłki pokrywa Dostawca.

  3. Forma wysyłki:

wysyłka firmą kurierską.
(Termin dostawy deklarowany przez firmę kurierską na przesyłki niepaletowe wynosi 24 godziny, na przesyłki paletowe 48 godzin)REKLAMACJE


Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu będą rozpatrywane tylko w momencie odbioru towaru w obecności przedstawiciela firmy kurierskiej. Warunkiem przyjęcia tego typu reklamacji będzie spisanie wraz z kurierem protokołu reklamacyjnego i dostarczenie go mailem do siedziby Majdan Zabawek Beata Rzeźnik, najpóźniej do godziny 16:00 następnego dnia roboczego. Pozostałe reklamacje wynikające z niezgodności otrzymanej przesyłki z zamówieniem w tym reklamacja ilościowa muszą być zgłoszone do firmy Majdan Zabawek Beata Rzeźnik, także w formie pisemnej mailem najpóźniej do godziny 16:00 następnego dnia roboczego.